Nad meandrem Vltavy

Prioritou pro zahájení projektu bylo nalezení správné lokality. Nestavíme totiž jeden z mnoha dalších developerských projektů, stavíme Váš nový domov, a to na místě, kde bychom rádi sami bydleli. 

Obec Husinec se nachází v meandru řeky Vltavy, konkrétně na pravém břehu, necelých 12 km od centra Prahy směrem na sever. Nájezd na dálnici v obci Zdiby je vzdálen pouhých 8 minut jízdy, v krátké dojezdové vzdálenosti se nachází veškerá občanská vybavenost včetně škol, obchodů, zdravotních zařízení či spojů pražské hromadné dopravy.

Historie
Husince

Obec Husinec má za sebou dlouhou a silnou historii. Jakožto o mocenském sídle Slovanů panují o Husinci zmínky již z doby okolo roku 1227. Kdysi strategické umístění na skalním masivu dnes poskytuje jedinečné výhledy na scenérii volně plynoucí Vltavy, krajinu plnou přírody, klid a bezpečí.
Lokalita je vhodná pro moderní aktivní páry
a mladé rodiny s dětmi.

Okolí

Okolní krajina zve k vyjížďkám na kole, běhu nebo procházkám, které Vás dovedou k některé z blízkých vyhlídek nebo naučných stezek. Na blízku je Roztocký háj nebo Přírodní park Draháň-Troja, který volně přechází v pražskou botanickou a zoologickou zahradu. Na levý břeh řeky se dá dostat pěší lávkou umístěnou v obci Řež nebo lodním přívozem, který je nejlepším spojením s vlakovou zastávkou v Úholičkách. Mimo jiné se na tomto břehu nachází i devíti jamkové golfové hřiště v Úholičkách, vrch Hřivnáč nebo Stříbrník. V samotném Husinci se pak nachází Národní přírodní rezervace Větrušická rokle, kterou vede romantická vycházková cesta. Přímo na území obce se nachází i několik vyhlídkových míst, zajímavých skalních útvarů a studánek s pitnou vodou. 

Obklopeni přírodou přesto
v dostupné vzdálenosti

Nabídka vil

Na jedinečných pozemcích nad meandrem Vltavy vznikne třináct samostatných vil, které budou postaveny na mírném svahu, který klesá směrem k jihozápadní terénní skalní hraně k řece.

Nabídka vil