O projektu

V obci Husinec, pouhých 20 minut od Prahy, vznikne na pozemku o výměře 16 tisíc metrů čtverečních třináct luxusních vil s výměrou od 340 do 508 metrů čtverečních, a to pod citlivým vedením renomovaného architekta Aleše Lapky ze studia ADR. Cílem je vytvořit z každého domu samostatný skvost a vybudovat tu komplexní projekt s autentickou atmosférou a citlivým zasazením do přírody.

Kdo stojí
za projektem

Projekt třinácti originálních vil umístěných v romantickém meandru řeky Vltavy má na svědomí renomovaná společnost H2O Group, která na trhu působí téměř 30 let a má za sebou úspěšné a oceňované projekty za více než 13 miliard korun. Odvaha realizovat velkolepé a ambiciózní projekty se promítla i do projektu Villas Husinec, za kterým stojí Libor Vlasák ( H2O Group) a Roman Vývoda.

Předseda správní rady holdingu H2O Group Libor Vlasák spolu s Romanem Vývodou se shodují v tom, že za projektem luxusního bydlení Villas Husinec stálo především nadšení vytvořit něco skutečně výjimečného a hodnotného. „Když jsme dostali příležitost získat na kraji Prahy jedinečný pozemek, oba nás to zaujalo natolik, že jsme neváhali ani chvilku,” říká Libor Vlasák. „Byla to pro nás příležitost posunout kvalitu bydlení mimořádným směrem a oslovit tu nejnáročnější klientelu. I proto spolupracujeme s architekty té nejvyšší ligy. Oslovili jsme špičku ve svém oboru, a to architektonický ateliér ADR v čele s renomovaným architektem Alešem Lapkou.”

Cílem je dosáhnout brilantního vzhledu
prostřednictvím materiálů, jednoduchých
tvarů, a to bez použití příliš extravagantních
barev. Domy jsou navrženy tak, aby působily
moderním a svěžím duchem i v příštích
desetiletích. Důležitou roli při tvorbě
architektonického návrhu hrál výhled, dopřát
si ho můžete téměř z každé místnosti. Je to
pohled, který vás nikdy neomrzí.

Libor Vlasák s Romanem Vývodou se shodují v tom, že základem unikátnosti projektu je zdejší lokalita. „Ta je zcela specifická nejen svým umístěním na skále nad meandrem Vltavy, ale i svou historií a energií,” přibližuje atmosféru lokality Roman Vývoda a dodává, že společnou prioritou tvůrců bylo, aby nové domy zapadly do místa přirozeně a s respektem k okolí, které nabízí skutečně dechberoucí výhledy. „Každé roční období tu má své kouzlo a nezaměnitelný půvab,” dodává Roman Vývoda. Projekt Villas Husinec zahrnuje výstavbu třinácti luxusních vil s výměrou od 336 do 508 m2. „Nad každou z vil jsme diskutovali a jednali s týmem architekta Aleše Lapky. Hledali jsme odpovědi, podařilo se nám vytvořit komplexní projekt se zcela jedinečným konceptem, který z každého domu tvoří unikátní bydlení s vlastní atmosférou.” shrnuje celkovou vizi Libor Vlasák. Domy budou podle něj jedinečné nejen zvenčí, ale i zevnitř. „Má vás těšit se na dům dívat, a samozřejmě v něm i s radostí bydlet. Proto jsme dbali na každý detail, včetně praktického dispozičního řešení ale i na použití nejmodernějších udržitelných technologií,” doplňuje Roman Vývoda

Zdejší lokalita je unikátní nejen svým umístěním
v romantickém meandru Vltavy, ale i historie
dodává celému projektu sílu a jedinečnou energii.

Nabídka vil

Na jedinečných pozemcích nad meandrem Vltavy vznikne třináct samostatných vil, které budou postaveny na mírném svahu, který klesá směrem k jihozápadní terénní skalní hraně k řece.

Nabídka vil